קורס זוגיות עם אילן והילה יפרח


בבית הארחה רמות שפירא


הזדמנות נדירה להשקיע בקשר הזוגי


מחזור ה' תשפב

מה זה בעצם קורס הכשרה למנחי זוגיות?
הרבה זוגות מגיעים לטיפול זוגי מאוחר מידי.
יכול להיות שאם היו דמויות במהלך המסע האישי או הזוגי שלהם שהיו מלוות ומדריכות אותם לזוגיות בריאה אולי הם לא היו נזקקים לטיפול.
תארו לכם מה היה קורה אם נערים ונערות, שמתחילים לגשש ולהתנסות במערכות יחסים בוסריות, היו מקבלים חינוך לזוגיות בריאה? מה היה מתרחש אם רווקים המחפשים אחר זוגיות, היו זוכים להדרכה? כיצד תשפיע הנחייה על זוגות צעירים בתחילת דרכם? וכמה תועיל לזוגות שדווקא לא רע להם יחד, ויקבלו הזדמנות להעמיק ולשכלל את הקשר שלהם?
בכל שלב, האפשרות לבחון ולערער את הפנטזיות ואת התפיסות השגויות שיש לרבים מאתנו ביחס לקשר זוגי, תהווה בסיס לתפיסה של זוגיות מודעת ובוגרת ואף תפתח מיומנויות לקשר בריא.

למה הקורס מיועד רק לזוגות?
המטרה היא ללמוד לתרגל ולחוות זוגיות לעומק בראש ובראשונה למען המרחב הזוגי שלהם ,ומתוך כך באופן טבעי גם להשפיע את האור הזה החוצה.
גם לנו כמורים /מנחים זה נראה לנו קצת כמו 'שחיה בהתכתבות' ללמד זוגיות רק את אחד מבני הזוג.

זה אומר שעלינו להנחות זוגות ביחד?
בעינינו, זוג שמלמד יחד זוגיות זה דבר אדיר - זה מודלינג נדיר, זה מאפשר שילוב של מבט נשי וגברי גם יחד, ועוד הרבה מתנות. אבל זה לא מחייב!
הקורס מתאים גם לזוגות שאחד מבני הזוג עוסק [או חולם לעסוק] בתחום הייעוץ או הטיפול הזוגי, ומבקש לחוות את התאוריות גם 'על אמת 'בתוך הקשר הזוגי שלו.

ואם אנחנו רוצים להשתתף בקורס רק בשביל הזוגיות שלנו?
נפלא! זו אכן מתנה מדהימה למרחב הזוגי שלכם, ולילדים שלכם שנושמים אותו - להקדיש יום בשבוע במשך שנה כמעט.
נגלה לכם בסוד שלא מעט זוגות שנרשמו לקורסים רק בשביל הזוגיות שלהם, בסוף השנה דגדג להם להאיר ולהעביר הלאה את מה שהם קיבלו וחוו. אבל בנחת...

פרטים נוספים

אילן 054-6234973
רננה 052-3882666